Fond umožňuje investorům přímo se podílet na růstu skupiny Direct prostřednictvím akcií jejích klíčových firem, včetně Direct pojišťovny a Direct Fidoo Group.
Do portfolia jsou vybírány pouze společnosti, které již dosáhly stabilní pozice, generují zisk a mají potenciál dalšího růstu.
Jejich fungování pod dohledem ČNB zároveň zajišťuje vysokou míru transparentnosti a stabilní, dlouhodobě udržitelný cash flow.
Něco navíc pro každého investora: Klub partnerů Direct
Skupina Direct věří, že fond svým investorům přinese nejen zajímavé zhodnocení, ale také je propojí s lidmi, kteří sdílejí podobný pohled na budoucnost. Proto se investoři fondu Direct PRO SICAV z investiční třídy A (od 10 mil.) automaticky stávají členy Klubu partnerů Direct, jehož cílem je nabídnout jim výhody přesahující rámec běžného investičního vztahu:
| Trvání | 5 a více let |
|---|---|
| Minimální investice | 10 000 000,- Kč |
| Vstupní poplatek | max. 3 % |
| Výstupní poplatek | 20 % - do 4 let od vydání investičních akcií 0 % - po 4 letech od vydání investičních akcií |
| Nákladovost fondu (TER) | 1,79 % |