Aktuality

Nejnovější zprávy

Od 1.6.2024 najdete v nabídce dvě nové Dividendové investiční třídy.

Možnost investovat do Dividendové třídy nově nabízí i  fondy  Property Fund for Living SICAV a.s.

a Fond Českého Bydlení SICAV, a.s.

Jedná se o další rozšíření možností zhodnocování finančních prostředků o pravidelnou výplatu výnosu.

V rámci CODYA MIX je tedy možné vytvořit diverzifikované dividendové portfolio z celkem 6 fondů. Jedná se o fondy DIRECT VIGO SICAV, MW investiční fond SICAV, ZDR Investments, Georgia ENERGY a již zmíněné fondy Property Fund for Living SICAV a.s.  a Fond Českého Bydlení SICAV, a.s.

Valná hromada AKAT ČR (Asociace pro kapitálový trh České republiky) , přijala za

řádného člena společnost CODYA investiční společnost, a.s..

AKAT ČR tak sdružuje celkem 86 členských společností, z toho je 53 řádných

členů a 33 přidružených členů a je jednou z největších asociací na finančním trhu v České republice.

S radostí vám oznamujeme, že jsme vydali již 3️⃣. číslo našeho populárního CODYA Collection.
✅S CODYA Collection máte všechny informace týkající se našich fondů a naší společnosti CODYA v přehledné podobě na jednom místě.
Odkaz pro stažení CODYA Collection naleznete: ZDE 

Od 22.5.2023 najdete v nabídce CODYA nový fond: EXPANDIA Investments SICAV, a.s., Expandia Industrial Parks podfondFond kvalifikovaných investorů, který dlouhodobě investuje do nájemních industriálních parků, které pronajímá českým výrobním a logistickým firmám nebo nadnárodním výrobním skupinám. Více informací naleznete ZDE.

Od 5.10.2022 najdete v nabídce CODYA nový fond: ESG SeniorCARE SICAV, a.s., Podfond ESG SeniorCARE LIVING.Fond kvalifikovaných investorů, jehož investiční strategie je zaměřena na vlastnictví SPV v oblasti poskytování léčebné, sociální a pečovatelské péče pro seniory. Více informací naleznete ZDE.

 

Od 3.10.2022 najdete v nabídce CODYA nový fond: Volarik Capital SICAV a.s. Fond kvalifikovaných investorů, který zhodnocuje prostředky investorů zejména prostřednictvím společností, jež se zaměřují na výstavbu, provozování hotelů a rezidenčních projektů na jižní Moravě. Více informací naleznete ZDE.

Od 1.9.2022 najdete v nabídce CODYA nový fond: Triatleta fund SICAV, a.s. Fond kvalifikovaných investorů, který investuje celosvětově do koncentrovaného portfolia vybraných podniků, obchodovaných převážně na rozvinutých trzích. Více informací naleznete ZDE.

Od 27.6.2022 najdete v nabídce CODYA nový fond: RSBC SICAV, a.s. Podfond se zaměřuje na investice do oblastí obranného průmyslu, výroby a technologií. Více informací naleznete ZDE

?16.5.2022 jsme se s částí námi spravovaných fondů zúčastnili FINfestu, největšího festivalu pro finanční profesionály. Fotogalerii a záznamy z našich přednášek můžete zhlédnout níže...

 

Číst více...

Víte, že se CODYA MIX  obohatil o další fond? V rámci CODYA MIXU můžete nově sjednat i Fond Českého Bydlení SICAV, a.s.. Obchodní nástroj CODYA MIX umožňuje diverzifikovat portfolio do různých sektorově zaměřených fondů a klient si tak může vytvořit investiční mix dle svých preferencí.  

Už jste se seznámili s CODYA CollectionCODYA Collection je PDF soubor, ve kterém najdete všechny potřebné informace týkající se našich fondů a naší společnosti CODYA v přehledné podobě. Stahujte ZDE.

Od 1.3.2022 najdete v nabídce CODYA nový fond: Fond Českého Bydlení SICAV, a.s. Jedná se první český investiční fond se zaměřením na oblast nájemního bydlení. Více informací naleznete ZDE